Strategia

Dla nas ważny jest przede wszystkim klient i jego potrzeby, zanim przystąpimy do realizacji projektu staramy się poznać obszar działania firmy oraz jej strategie.

Czym się zajmujemy

 

Kampanie e-mail marketingowe

Tworzymy kampanie mailingowe, które gwarantują długotrwały kontakt z klientem, rozpoznawalność marki oraz możliwość zaprezentowania aktualnej oferty.

Fotografia produktowa

Przygotowujemy zdjęcia produktowe dla sklepów i producentów, do umieszczenia na stronie internetowej, w sklepie internetowym oraz w materiałach drukowanych.

Video Reklama

Nagrywamy, montujemy filmy reklamujące działalność firm z którymi współpracujemy. Video reklama jest doskonałą formą promocji w internecie.

Portale aukcyjne

Na indywidualne zamówienie klienta jesteśmy w stanie rozbudować i prowadzić serwis aukcyjny na najbardziej popularnych portalach aukcyjnych.

Landing Page

Wdrażamy projekty związane z budowaniem stron typu Landing Page, klienci klikając np. w banner lub mailing trafiają na taką stronę.

(708) 493-1576

Tworzymy logotypy, papier firmowy, teczki, wzory dokumentów, banery reklamowe, ulotki czyli wszystko to co ma związek z identyfikacją marki.